Фірмовий магазин
"STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Акції / Акція Весна 2023
Акція Весна 2023
18.04.2023

Весна набирає оберти, а це означає, що власники заміських господарств мають безліч завдань з прибирання та наведення ладу на своїх ділянках. Підстригти живоплот, вимити територію навколо будинку, садові меблі чи терасу, покосити газон: швидко та ефективно допоможе надійна садова техніка STIHL.

Продовжуючи традицію сезонних акцій, ми підготували ТОП-3 найпопулярніших садових інструменти STIHL зі ЗНИЖКОЮ 10% для весняних завдань у вашому господарстві які допоможуть швидко та ефективно навести лад на присадибній ділянці.

ЗАВДАННЯ №1:

Підстригти живоплот, надати форму декоративним кущам та рослинам на вашій ділянці

Бензинові мотоножиці STIHL HS 45 триматимуть ваш сад у чудовій формі та зроблять цю роботу комфортною. Купуйте садові ножиці STIHL HS 45 зі знижкою 10% з економією 950 грн.
 

ЗАВДАННЯ №2:

Вимити територію навколо будинку, садові меблі чи терасу

Якщо Ваша тераса забруднилась після зими, а випити каву на ній вже дуже хочеться – скористайтесь міні-мийками STIHL. Садові меблі, доріжки, авто, велосипед або килими засяють по-новому!

Потужна Мийка високого тиску STIHL RE 130 PLUS з барабаном для зручного намотування та зберігання 9-метрового армованого сталлю шланга зі знижкою 10%, заощадить 2000 грн вашого бюджету та допоможе ефективно і без зайвих зусиль очистити великі площі та об’єкти. Запасу її робочого тиску та різноманітні елементи оснащення забезпечать ергономічну роботу.

ЗАВДАННЯ №3:

Підстригти газон - звучить просто, але кожен власник навіть невеликого за площею газону знає, скільки уваги потребує цей зелений килим для того, щоб стати справжньою окрасою ділянки.

Якщо ви віддаєте перевагу бензиновій техніці та бажаєте мати запас потужності для догляду за газоном до 1.200 м² радимо звернути увагу на бензинову Газонокосарку STIHL RM 443 Завдяки ширині скошування 41 см та об'єму кошика 55 літрів вона ідеально підходить для тих, хто прагне швидко та легко маневрувати на газонах середнього розміру. 6-ступеневе центральне регулювання висоти скошування, що налаштовується в діапазоні 25-75 мм, забезпечить рівномірність та точність скошування.