Фірмовий магазин
"STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Гарантія та сервіс

Гарантія

Купуючи продукцію Stihl в офіційного дилера магазину "Добрий Господар" а також в будь якого офіційного представника на території України, вам надається заводська гарантія від виробника на весь інструмент та техніку. 

Гарантія не поширюється у разі використання не оригінальних запасних частин та мастильних матеріалів.

Сервіс

Ми здійснюємо кваліфіковане технічне обслуговування техніки Stihl та забезпечуємо оригінальними запасними частинами. Для цього ми маємо постійно в наявності всі необхідну їх кількість, при необхідності додаткових запчастин - оперативно їх замовляємо.

Для виконання технічного обслуговування ми маємо все необхідне спеціалізоване обладнання, що дозволяє нам швидко та якісно визначати несправність інструменту та швидко його відремонтувати. 

Технічне обслуговування проводиться досвідченими майстрами, які пройшли всі необхідні  теоретичні та практичні навчанняне, та мають право на здійснення гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки Stihl.

Шановні покупці, реалізація продукції торгових марок STIHL на території України, так і в усьому  світі, здійснюється виключно через магазини офіційних дилерів, шляхом особистого передавання Товару у розпорядження кінцевого споживача. Продаж продукції STIHL через Інтернет-ресурси – заборонено!
Придбати якісну, оригінальну техніку STIHL, отримати професійну консультацію та сервіс, Ви можете у наших магазинах за адресами:

м. Рівне: Магазин "Добрий господар", вул. Костромська, 49 тел.факс (0362) 64-23-18, 096 435 49 03

м. Корець: магазин "Бобер", вул.Київська, 98 тел. 067 256 36 92

м. Корець: магазин "Зоря" с.Гвіздів, вул.Перемоги, 2г, тел. 067 384 89 78

смт. Гоща: магазин "Бобер" центральний Універмаг, пл. Незалежності, 11 тел. 097 240 96 48