Фірмовий магазин
"STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Відрізні диски для бензорізів
Відрізні диски для бензорізів
08.09.2014

Продуктивність бензорізів в значній мірі залежить від якісного відрізного диску. Тому все, що необхідно для серйозної роботи, варто покупати в одного виробника STIHL: бензорізи та високоякісні відрізні диски, виготовлені у вілповідності до найвищих критеріїв якості та гарантують високу продуктивність та точність різання. Програма STIHL пропонує алмазні відрізні диски для робот по бетону, асфальту та природному каменю, а також відрізні диски на основі синтетичних смол для робот по сталі, асфальту та каменю.

У випадку виникнення запитань звертайтесь до свого дилера. Він охоче проконсультує Вас.

Алмазні відрізні диски STIHL

Висока якість алмазних відрізних дисків STIHL досягається шляхом ретельного підбору матеріалів, використання найсучасніших технологій виробництва, а також суворого контролю якості. Алмазні диски характеризуються цілим рядом вагомих переваг:

  • більш висока термостійкість
  • висока продуктивність різання
  • більший ресурс роботи
  • висока економність

Ретельне допасування всіх елементів ріжучих сегментів

Точна обробка сегментів відрізних дисків є гарантом забезпечення оптимальної продуктивності різання. Технологія нанесення алмазної крихти, її якість та концентрація розраховані на роботу з бензиновим двигуном, що забезпечує оптимальну швидкість різання та тривалий термін служби.

Конструктивні особливості алмазних відрізних дисків

Алмазні відрізні диски STIHL розраховані на дуже високе максимально допустиме температурне навантаження. Таким чином, навіть в екстремально жорстких умовах експлуатації можна забезпечити точне і безпечне різання, зберігаючи при цьому стабільність відрізного диска. Під час мокрого різання це дуже важлива характеристика, що впливає на продуктивність різання і термін служби диска. Інтервали між сегментами розраховані для роботи із метеріалами для яких призначений диск. Використання відповідного диска потрібне для забезпечення ефективного охолодження і відводу абразивного пилу.

Заводське заточування ріжучих сегментів

Заводське заточування має дві беззаперечні переваги. По-перше, можливість використовувати повну ріжучу ефективність при першому ж використанні - «поступовий ввід в експлуатацію» нового відрізного круга не потрібен. По-друге, можливість попередити торцеве биття та досягнути такої високої точності ходу, за якої продуктивність пиляння, швидкість врізання та термін служби є найбільш оптимальними.
Алмазні відрізні круги STIHL розділяються на шість класів продуктивності різання: 5, 10, 20, 40, 60 і 80.


Відрізні круги STIHL на основі синтетичних смол

Відрізні диски STIHL на основі синтетичних смол, спеціально розроблені для бензорізів STIHL, мають дуже широку область застосування якщо йдеться про розрізання будівельних матеріалів, таких, як сталь, асфальт та каменю. Багатошарове підсилення гарантує високу стабільність відрізних дисків під час ручного використання бензорізів.

Відрізні диски із синтетичної смоли, що використовуються для різання різноманітних матеріалів, діляться на чотири типи:

Сталь

Для конструкційної сталі, профільної сталі, арматури або стальних балок, на будівельних майданчиках та металообробних підприємствах. Під час розрізання сталі цей випробуваний роками тип дисків відрізняється високими показниками продуктивності і чистоти різу.

Камінь

Підходить для різання будь-яких кам'яних матеріалів та є ідеальним відрізним диском для використання на будівництві. Може застосовуватись також для різання алюмінію та кольорових металів.

Асфальт і ковкий чавун

За допомогою цього спеціального відрізного круга, що використовувався для будівництва доріг і прокладення трубопроводів, можна різати як асфальтобетонне покриття, так і чавунні труби.

Мокре різання

Міцний відрізний круг для мокрого різання каменю й бетону без утворення пилу. У порівнянні з кругом для сухого різання термін служби збільшено на 30 %, а швидкість різання може збільшитись на 50 %.