Фірмовий магазин
"STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Види ланцюгів STIHL
Види ланцюгів STIHL
08.09.2014

Вибір правильного пильного ланцюга є необхідною умовою для економічної роботи з використанням бензопили. STIHL пропонує оптимальні пильні ланцюги для будь-якої ситуації, любого класу потужності і будь-якої марки бензопил. Всі пильні ланцюги відрізняються найвищою якістю і міцністю.


Picco Micro Mini Comfort 3

Picco Micro Mini Comfort 3

Пильний ланцюг STIHL з низькою вібрацією. Для користувачів, котрим особливо важливий комфорт і низька віддача при хорошій продуктивності пиляння. Низькопрофільний пильний ланцюг для легких бензопил має універсальне застосування. Ідеальний для тих, хто використовує пилу час від часу, або для фігурного випилювання і професійного догляду за деревами.

Picco Micro Comfort 3

Picco Micro Comfort 3

Низькопрофільний пильний ланцюг з низькою вібрацією, високою продуктивністю пиляння, характерною для стандартного ланцюга, при одночасно зменшеній віддачі. Спеціально для застосування на легких бензопилах. Ідеально для кожного користувача, котрий цінує потужність так само високо, як і комфорт. Пильний ланцюг прекрасно підходить для заготівлі лісу в насадженнях малої щільності, для обрізання сучків і гілок пилою для догляду за деревами.

Picco Duro

Picco Duro

Перший у світі низькопрофільний ланцюг із твердосплавними ланками. Цей ланцюг без заточування залишається гострим у чотири рази довше, ніж звичайні ланцюги, та має значно більший термін служби. Особливості при екстремальних навантаженнях. Крім цього, Picco Duro характеризується рівнем вібрації та слабкою віддачею.

Rapid Micro Spezial

Rapid Micro Spezial

Пильний ланцюг комфорт-класу з низькою вібрацією і дуже хорошою продуктивністю пиляння. Завдяки вкороченому ріжучому краю зубця більше не треба натискати під час прорізання. Досягає відчутно більш високої швидкості прорізання, ніж звичайні ланцюги 1/4". Особливо добре підходить для фігурного випилювання і догляду за деревами (у поєднанні з шинами Carving).

Rapid Micro

Rapid Micro

Ріжуче полотно з долотоподібними зубцями. Універсальне застосування. Прекрасна керованість і висока продуктивність пиляння. Відносно легке підточування. Застосування: звалювання дерев, обрізання сучків, поперечне розпилювання, а також будь-які роботи у будівництві, сільському і лісовому господарстві.

Rapid Micro Comfort

Rapid Micro Comfort

Універсальний ланцюг STIHL Rapid Micro з повишеним комфортом та низьким рівнем вібрації та шуму, має м'який різ. Це досягається завдяки скосу на ніжці зубця (конструкція аналогічна конструкції зубців ланцюгів STIHL Rapid Super Comfort та Rapid Super Comfort 3).

Rapid Micro Comfort 3

Rapid Micro Comfort 3

Універсальний пильний ланцюг STIHL Rapid Micro у виконанні "комфорт-клас" із низькою вібрацією, м'яким різом, низьким рівнем шуму й зменшеною віддачею. Це досягається завдяки скосу на ніжці зубця (конструкція аналогічна конструкції зубців пильних ланцюгів STIHL Rapid Super Comfort і Rapid Super Comfort 3).

Rapid Super

Rapid Super

Високопродуктивний ланцюг для професійних лісорубів. Застосування: валка дерев, обрізка гілок, розпилювання за допомогою бензопили середньої та високої потужності.

Rapid Super Comfort

Rapid Super Comfort

Високопродуктивний пильний ланцюг з особливо низькою вібрацією для професійного застосування під час звалювання лісу і лісозаготівельних роботах. Відмінна швидкість врізання, особливо м'яке різання і низький рівень шуму. Продуктивність пиляння і застосування аналогічні з Rapid Super та Rapid Micro. Її спеціальна конструкція з ріжучими зубцями зі скосом на ніжці зуба попереджують передачу вібрації на напрямну шину та руки користувача.

Rapid Super Comfort 3

Rapid Super Comfort 3

Цей пильний ланцюг розроблений для професійного використання. Ріжучий зуб такий самий, як у пильних ланцюгів Picco Micro. Окрім зниженого рівня вібрації і віддачі він відрізняється високим комфортом у роботі завдяки ведучій ланці з виступом. Ця ведуча ланка забезпечує м'який різ.

Rapid Duro

Rapid Duro

Спеціальний твердосплавний пильний ланцюг, який при частому застосуванні і, особливо, при екстремальних навантаженнях (наприклад, при пилянні забрудненої або промерзлої деревини та розбиранні завалів) залишається гострою довгий час.

Rapid Duro R

Rapid Duro R

Спеціальний пильний ланцюг для застосування на пилах для аварійно-рятувальних робіт STIHL. Для значного подовження терміну служби ріжучі зубці ланцюга підсилено по всій поверхні покриттям із твердосплавних пластин з підвищеною ударною стійкістю. Для підвищення міцності твердосплавні пластини припаяні по всій поверхні до ріжучої частини зубців. Перед кожним ріжучим зубцем на протилежному боці розташована з'єднувальна ланка з трьома виступами, що м'яко ведуть ріжучий зубець і знижують ризик його пошкодження.