Фірмовий магазин "Добрий Господар"
дилер ТМ "STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "Добрий Господар"
дилер ТМ "STIHL"

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Техніка зкошування мотокосою
Техніка зкошування мотокосою
24.12.2020

Важливим для економії сил та створення комфорту в роботі являється правильна техніка косіння та баланс. Ми покажемо, якою повинна бути техніка косіння для різних видів місцевості та як варто тримати інструмент.

 Косіння на ділянках з різними умовами

Використовуючи основні прийоми косіння, зі своєю мотокосою Штіль Ви можете досягти значних результатів. Навіть якщо Ви вперше взяли в руки мотокосу, правильну техніку косіння Ви засвоїте дуже швидко. Інструмент рухається полукругом справа на ліво, поступово рухаючись при цьому вперед.

Нижче ми покажемо Вам основну техніку та деякі прийоми, з допомогою яких Ви зможете навчитися якісно та швидко зкошувати траву навіть на великих ділянках.

    Основна техніка.

 Ріжучий інструмент повертається проти годинникової стрілки, тому на практиці робочий хід (взмах) мотокоси частіше всього виконують з права на ліво. Перевагою такого методу в тому, що скошена трава падає на вже скошену поверхню.

Основна техніка при косінні високої трави.

При дуже високій траві або твердому бур"яні рекомендується косити в два заходи: на взмасі верхню половину трави, на зворотньому ході - нижню. Скошена маса в цьому випадку лягає зліва.

 Великим, рівним поверхням - своя техніка косіння!

 Великі рівні поверхні краще всього зкошувати квадратним методом. Площа розбивається на квадрати, після чого ви косите завжди вздовж зовнішньої сторони до центру. 

 Вздовж схилу - покіс за покосом.

 Методом покосів особливо добре косити на склонах, для цього скосіть один покіс паралельно схилу а потім поверніться на початок. Наступний покіс зробіть вище. При цьому скошена трава завжди буде лягати на вже скошену поверхню.

 Обкошування перешкод.

 Для того щоб скосити траву навколо дерев та кущів не пошкодивши гілки та стовбур, краще всього використовувати ріжучу струну. При щільному накопичені великої кількості трави  її рекомендується попередньо підкосить. В такому випадку захисний кожух мотокоси використовується в якості орієнтира. Ви весь час ведете його безпосередньо вздовж стовбура дерева або куща, та переміщуєтьесь