Фірмовий магазин
"STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Система керування двигуном M-Tronic
Система керування двигуном M-Tronic
24.12.2020

 Лісові господарства давно чекали цього: Нові бензопилки STIHL з системою M-Tronic. Компактні, потужні, рухливі і до того ж серійно оснащені електронною системою управління двигуном M-Tronic (M) - для постійної високої продуктивності пиляння.

Переваги бензопил STIHL M-Tronic:

Преимущества STIHL M-Tronic

Бензопила гарантує професіоналам оптимальний результат з моменту запуску інструменту. Неважливо, чи запускаєте Ви пилку для нової роботи, працюєте з нею або запускаєте після перерви. M-Tronic точно регулює момент запалювання і дозування палива в будь-якому режимі роботи за допомогою електроніки. У розрахунок приймаються зовнішні умови - температура, висота над рівнем моря і якість палива. Завдяки цьому ви зможете повністю сконцентруватися на виконуваній роботі і добитися максимально ефективного результату.

Оптимальна потужність двигуна досягається після виконання декількох різів. Для її підтримки система M- Tronic під час роботи постійно перевіряє обсяг палива і регулює його за допомогою електроніки. Тому стає можливим швидке прискорення і швидке повернення в режим стабільного холостого ходу. І Вам більше не доведеться регулювати карбюратор вручну за допомогою регулювальних гвинтів при зміні зовнішніх умов, таких як температурні коливання, висота над рівнем моря або неоднорідну якість палива. При цьому в режимі максимальної потужності також компенсується концентрація етанолу в паливі до 25% ( E 25).

Применение в работе

М-Tronic запам'ятовує налаштування, виконані під час останнього використання пилки, в електронній пам'яті без будь-яких обмежень за часом і знову використовує їх після повторного запуску інструменту. Тому при кожному новому пуску при однакових умовах двигун відразу ж зможе розвивати повну потужність - без додаткових змін налаштувань. Це економить час і прискорює процес роботи.