Фірмовий магазин
"STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Пусковий пристрій ErgoStart
Пусковий пристрій ErgoStart
08.09.2014

Пусковий пристрій ErgoStart

Ніколи запуск ще не був таким легким. З інноваційним пусковим пристроєм STIHL ErgoStart запуск бензоінструменту STIHL здійснюється без будь-яких зусиль- швидко та без проблем. Це стає можливим завдяки додатковій пружині, що розташована між колінчатим валом та котушкою пускового тросика. Інструменти STIHL з системою швидкого запуску STIHL ErgoStart можна впізнати по букві «E» в назві моделі.

Явні переваги

  • Незначне зусилля: максимальне навантаження під час запуску двигуна значно зменшується.
  • Плавний, рівномірний рух пускової рукоятки: особливо високе навантаження, що викликане стисканням у циліндрі, зовсім не відчуваються на пусковій рукоятці.
  • Зменшення пускової швидкості: швидкість, необхідна для натягування пускового тросика, значно зменшується.
  • Безпечний запуск: незалежно від того, тягнете Ви за пусковий тросик ривками чи повільно - гарантований безпечний і легкий запуск двигуна.

Достатньо рівномірно витягування двома пальцями: у порівнянні із традиційними пусковими пристроями з STIHL ErgoStart Ви не лише зможете заощадити сили, але й тягнути за пусковий тросик в два рази повільніше. При рівномірному витягуванні пускового тросика пружина натягується, долає тиск сжимання. Це дозволяє попередити навантаження через ривки. Пружина автоматично віддає накопичену енергію колінчатому валу, перетворює її в рух і тим самим забезпечує надійний запуск двигуна .

Між котушкою пускового тросика та колінчатим валом встановлено корпус пружини з пружиною, а також два поводка. Зусилля, що виникають під час витягування пускового тросика, натягує пружину, при цьому долає силу, що впливає на поршень під час стискання. Якщо енергія натягнутої пружини вище, ніж сила що впливає на поршень під час стискання, коленвал провертається і двигун запускається.