Фірмовий магазин
"STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Паливно-мастильні матеріали STIHL
Паливно-мастильні матеріали STIHL
08.09.2014

Моторні мастила і мастильні матеріали STIHL

Мастило для двотактових двигунів STIHL HP

Мастило для двотактових двигунів STIHL HPПродуктивність і термін служби обладнання STIHL у значній мірі залежить від якості моторного мастила. Тільки високоякісне мастило може надійно зменшити тертя і, відповідно, зношування деталей. Наше мастило для двотактових двигунів STIHL HP на мінеральній основі застосовується в більшості двотактових двигунів з повітряним охолодженням (з роздільними і суміщеними системами змащування), що експлуатуються в зонах з помірним і жарким кліматом.

Спеціальна формула - чисте рішення

Мастило STIHL HP, розроблене спеціально для високопродуктивних двигунів STIHL, знижує нагароутворення в камері згоряння і вихлопній системі, а також не руйнує ущільнювачі. Тому воно зберігає високу продуктивність наших інструментів, у тому числі при тривалому використанні та при повному навантаженні.

Добрий захист день за днем

STIHL HP гарантує надійні змащувальні властивості та захист двигуна від зношування, що забезпечує більший ресурс роботи. Вагома потужність без нагару STIHL HP залишає у двигуні при згоранні лише незначну частину нагару. Це допомагає запобігти гартівного запалювання, неконтрольованого згорання мастила і виходу зі строю свічок запалювання. Тому двигун зберігає високу продуктивність протягом тривалого періоду.

Червоне? Відмінно!

Мастило STIHL HP для двотактових двигунів має хорошими якостями щодо самозмішування. Состав суміші легко контролювати по інтенсивному червоному кольору.

Мастило STIHL HP Ultra для високопродуктивних двигунів


Розробивши нове, повністю синтетичне мастило для високопродуктивних двигунів STIHL HP Ultra, ми створили еталонний продукт. Мастило підходить для як двотактових так і високопродуктивних двигунів 4-MIX з повітряним охолодженням і зі змащуванням паливно-мастильною сумішшю, у тому числі обладнаних каталізатором. STIHL HP Ultra об'єднує чудову змащувальну здатність із дуже низьким нагароутворенням. Як наслідок, відмінна змащувальна дія, чистота і захист вашого двигуна, особливо, під час тривалої безперервної роботи і повному навантаженні.

Ідеальна формула - Ультрачистота

STIHL HP Ultra містить набір присадок, що згорають без сажі, що запобігає зношуванню. Тому при згорянні мастила не утворюється нагар із сульфатів кальцію і натрію. Із синтетичними ефірами в якості змащувального компонента мастило для високопродуктивних двигунів згоряє особливо чисто і практично не залишає нагару. До того ж мастило STIHL HP Ultra по-справжньому екологічне, оскільки воно відрізняється виключно низьким вмістом сірки і здатне до біологічного розкладання - більше ніж на 80 відсотків за 21 день.

Чудовий результат. Ультрастійкість.

Через те, що мастило STIHL HP Ultra практично не коксується, мінімізується відкладення масляного осаду в корпусі двигуна, на юбці поршня, вихлопному клапані і свічках запалювання. Перебої в запалюванні, забиті отвори клапана і втрата потужності відходять у минуле. Постійно висока потужність інструменту протягом тривалого часу - чи це не вигода?!

Ультраекологічно. Ідеально.

STIHL HP Ultra має високий ступінь змішуваності. Склад суміші легко контролювати за інтенсивністю зеленого забарвлення суміші. Допускається використання STIHL HP Ultra почергово з іншим двотактовим моторним мастилом (при дотриманні встановлених виробником специфікацій).


Масло для пильних ланцюгів, STIHL Forest Plus


STIHL ForestPlusЯке мастило вибрати для Вашої ріжучої гарнітури та кліматичної зони? Мінеральне ланцюгове мастило STIHL ForestPlus вирішить ваші проблеми. Наше високоякісне мастило підходить для всіх пильних ланцюгів і ланцюгових шин та має відмінні низькотемпературні характеристики, спеціально адаптовані до клімату нашої країни.

Все тече, все рухається

Навіть за температури -15 градусів Цельсія ланцюгове масло STIHL зберігає свою відмінну текучість. Відбірні присадки запобігають засмолюванню ріжучої гарнітури та інших деталей. Ви зможете відразу запустити пилу і після тривалого простою.

Добрий захист

Ланцюгове мастило STIHL надійно захищає ланцюги від зношування. Завдяки стійкості мастила за широкого діапазону температур ріжуча гарнітура захищена навіть під час пікових навантажень.

Універсальне консистентне мастило STIHL

Універсальне консистентне мастило STIHLМастило для привідного механізму садових мотоножиць і електропил добре пристає до металічних поверхонь і тому відмінно захищає від зношування. Завдяки високому опору старінню гарантується змащувальна властивість протягом тривалого часу.

Позначення універсального консистентного мастила:
  • 0781 120 1109 (80 г, туба) і
  • 0781 120 1110 (225 г, туба)
Властивості:

Відмінна адгезія (мастило залишається на точках змащування і на відкритих деталях трансмісії), стійка до окислення, водостійка.