Фірмовий магазин
"STIHL"
(067) 358-48-33
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Нова потужна бензопила STIHL MS 462
Нова потужна бензопила STIHL MS 462
01.02.2019


Нова професійна бензопила STIHL MS 462

Високопродуктивна, легка та ергономічна: нова ланцюгова пила для професіоналів STIHL MS 462 нині зачаровує наших клієнтів перемагаючи своїх конкурентів у змаганнях і тестах.

Бензопила MS 462 із видатним співвідношенням потужність/вага та жвавим двигуном стає новим еталоном продуктивності в класі бензопил для професіоналів з об'ємом двигуна 70 см3. З вересня 2017 року нова мотопила доступна на ринках Німеччини, Швейцарії та Угорщини; в інших країнах вона стане доступною у 2018 та наступному роках. У перших звітах про випробування STIHL MS 462 показала себе дуже добре отримуючи багато схвальних відгуків на профільних форумах. Команда розробників може з повним правом пишатися новим виробом та його відмінними характеристиками.

Потужна, але легка
Мотопила STIHL MS 462 зі своїми шістьма кілограмами ваги за такої самої потужності більш ніж на 700 грамів легша за свою попередницю. Менша вага відчутно зменшує навантаження на користувача, водночас покращуючи зручність користування інструментом під час звалювання дерев та обрізання гілок. Зменшення ваги інструменту було досягнуто завдяки розробці нової, легкої, але водночас міцної конструкції. Так, завдяки ефективнішому потоку охолоджуючого повітря вдалося заощадити площу ребер охолодження циліндра і водночас знизити критичні температури деталей порівняно з попередньою моделлю. Нова конструкція робочих лопастей вентилятора забезпечує подачу більшої кількості охолоджуючого повітря й високий коефіцієнт корисної дії й завдяки цьому забезпечує можливість зменшення діаметра вентилятора. Завдяки цьому інструмент став компактнішим й відчутно покращилась характеристика прискорення, оскільки доводиться прискорювати рух меншої ваги.
На картері колінчастого вала та на кришці ланцюгової зірочки зони, які не є необхідними для роботи, були прибрані, це спричинило додаткове зменшення ваги. Застосування нових, міцніших матеріалів дозволило зменшити вагу передньої рукоятки та глушника. Таким чином, створення дійсно значно легшого інструменту можливе лише завдяки багатьом креативним ідеям та інтелектуальною загальною концепцією – зі ступенями свободи, які надає повністю нова розробка, якою є STIHL MS 462. При цьому вирішальним фактором успіху стало застосування цифрових інструментів для розрахунку гідродинамічних характеристик потоків (CFD) та для ефективної  інтерпретації результатів обчислень.

Це приносить задоволення!
Для бензопили STIHL MS 462 було розроблено новий двотактний двигун з прямоточним продуванням. Завдяки технології прямоточного продування можна значно зменшити викиди незгорілих вуглеводнів. Таким чином можуть бути дотримані суворі приписи стосовно вихлопних газів без застосування подальшої додаткової обробки у каталізаторі. Водночас було реалізовано надійну в експлуатації конструкцію двигуна з відмінним внутрішнім охолодженням та низькою температурою деталей. Для забезпечення високої якості циліндри виготовляються на нашому бразильському заводі за технологією самоточного відливання. Завдяки застосуванню піщаних стрижнів забезпечуються набагато більші конструктивні ступіні свободи порівняно з технологією лиття під тиском. Завдяки цьому стало можливим реалізувати особливо складні геометричні форми деталей і, таким чином, зменшити розмір та вагу конструктцій. Вдосконалена система STIHL M-Tronik забезпечує правильне дозування пального й оптимальний момент запалювання.

Вражаючий продукт, задоволені колеги: ядро команди, що складається зі спеціалістів з контролінгу, виробництва, закупівель та розробки, з новою пилою STIHL MS 462.

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ

Бензопила STIHL MS 462 важить на 700 грамів менше, ніж її попередниця, при цьому маючи таку саму потужність.

Технічні деталі та специфікації не дають повного уявлення про новий двигун. Необхідно випробувати весь інструмент у практичному застосуванні. Високе прискорення та ефективність різання деревини відразу зачаровують користувачів щоразу викликаючи посмішку на обличчі кожного, хто працює з пилою. Так виглядає задоволення від праці!

Ергономічність
Особливу увагу при розробці мотопили MS 462 ми приділяли ергономіці. Досвід розробки ергономічних елементів попередніх моделей мотопил, а також відгуки та тести проведені професійними лісівниками були безпосередньо враховані в конструктивному виконанні пили STIHL MS 462. Загальна концепція з меншою відстанню до трубчастої рукоятки, відмінним балансом ваги та оптимальним положенням ручок стосовно центру ваги інструменту значно полегшують використання під час розпилювання стовбурів дерев. Витрати зусиль користувача зменшуються, дерево спилюється швидше – це означає підвищення ефективності роботи одночасно підвищуючи робочу безпеку. Водночас завдяки двигуну з великим крутним моментом пила STIHL MS 462 має достатньо сили для звалювання дерев у щільних деревостоях та при застосуванні довгих напрямних шин.

Випробування на практиці в екстремальних умовах складено
Разом із високою продуктивністю особливо важливою метою під час розробки професійних бензопил є довговічність та надійність. У мотопили STIHL MS 462 ретельний аналіз варіантів навантажень під час застосування та використання цифрового методу разрахунку забезпечує виконання деталей з великим запасом міцності. На підтвердження придатності до застосування було виконано надзвичайно велику за обсягом програму з багатьма спеціальними тестами. Зокрема, було проведено випробування більш ніж у десяти країнах за різних кліматичних умов: під час сніжної канадської зими за температури мінус 40 градусів за Цельсієм, із розрідженим повітрям на висоті 3000 метрів у американському штаті Монтана, а також у спекотній Іспанії. Ланцюгова пила STIHL MS 462 вирізняється також простотою монтажу всіх деталей, нескладним технічним обслуговуванням та концепції забезпечення якості, які гарантують дотримання всіх специфікацій. При цьому ключем до успіху була плідна співпраця всіх задіяних у роботі підрозділів.

Вимога щодо форсованого режиму роботи
Нині зі зростанням кількості бензопил, що працюють з високою частотою обертання колінчастого валу, запорукою надійності двигуна є дотримання вимог нового технологічного процесу виготовлення та якість матеріалів. В кінцевому підсумку кожна мотопила MS 462, що виходить із заводу, має повністю задовольняти нашим вимогам до якості і, таким чином, забезпечити задоволення клієнтів, що придбали високоякісний інструмент - STIHL MS 462.