Фірмовий магазин
"STIHL"
(0362) 64-23-18, (096) 43-54-903
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Акумуляторна техніка STIHL
Акумуляторна техніка STIHL
08.09.2014

В 2012 році на українському ринку з'явились нові акумуляторні інструменти STIHL: мотоножиці, повітродувка, дві мотокоси, мотопили а також акумуляторна газонокосарка VIKING. Ці інструменти поєднують в собі багато переваг, притаманних сучасним електричним і акумуляторним технологіям: вони працюють безшумно та без вихлопних газів, не потребують живлення від розетки і тому забезпечують свободу рухів. Надзвичайно практичні: завдяки інноваційній модульній системі акумулятори напругою 36 В і зарядні пристрої - сумісні зі всіма акумуляторними інструментами STIHL і VIKING. Інноваційні, унікальні, інтелектуальні – справжній STIHL.

Акумуляторні мотопили MSA

Акумуляторні мотопили MSA

Акумуляторні мотопили STIHL – результат застосування ноу-хау в конструюванні бензопил із досвідом у кілька десятиліть і переваг літій-іонної технології.
Акумуляторні мотоножиці HSA

Акумуляторні мотоножиці HSA

Для підстригання живоплоту біля дому зручно використовувати акумуляторні мотоножиці STIHL.

Акумуляторні мотокоси FSA

Акумуляторні мотокоси FSA

Якщо Ви оберете для роботи потужну акумуляторну мотокосу STIHL, то не тільки збережете сусідів від зайвого шуму: робота цією мотокосою виконується швидко з мінімумом зусиль.

Акумуляторні повітродувні пристрої BGA

Акумуляторні повітродувні пристрої BGA

Нова акумуляторна повітродувка BGA 85 від STIHL вигідно відрізняється, перш за все, малошумністю в порівнянні з іншими інструментами, і це без кабелю та запаху бензину.

Акумуляторні газонокосарки VIKING MA

Акумуляторні газонокосарки VIKING MA

Газонокосарка VIKING MA 339 – ідеальний інструмент для тих, хто використовує газонокосарку час від часу, і понад усе цінує  ергономіку, комфорт і якість у найдрібніших деталях.

Зарядний пристрій для швидкого заряджання AL 300

Зарядний пристрій для швидкого заряджання AL 300

Зарядні пристрої для швидкого заряджання AL 300 заряджають високим струмом. Час заряджання акумулятора AP 160 до 80% ємності складає 35 хвилин, до 100% ємності - 60 хвилин  

Акумулятор AP 160

Акумулятор AP 160 та AP 180

Літій-іонний акумулятор AP 160, 180 потужністю від 160 Вт*год та 180 Вт*год забезпечує потужність і тривалий час роботи нової акумуляторної пили STIHL, а також високу продуктивність пиляння.