Фірмовий магазин
"STIHL"
(0362) 64-23-18, (096) 43-54-903
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Про компанію VIKING
Про компанію VIKING
24.12.2020

З моменту заснування в 1981 році компанія VIKING перетворилася на провідного виробника високоякісних садових інструментівВироби відрізняються інноваційними технологіямидуже високою якістю і надзвичайною простотою управління

Коротка історія

1981
Фірма VIKING, заснована в м. Куфштайн, Австрія, під керівництвом магістра Генріха Лехнерапостійно вдосконалює виробництво своїх садових подрібнювачів.


1984
Через три роки після заснування компанія VIKING почала розробку власної лінії газонокосарок.


1992
Оновлення всього асортименту садових інструментів після вступу в групу STIHL провідного світового виробника бензопил.


1993
Доктор Ніколас Штільонук засновника фірми STIHLстає керуючим підприємства VIKING.


2001
У вересні 2001 року в 4 кілометрах від старого місця розташування введений в дію новий експерементальний центр VIKING з виробництва садових інструментівЗ тих пір центр з виробництва садових інструментів знаходиться в новому функціональному і привабливому місці.


2006
VIKING озирається на свою 25-річну історію успіху. Тещо почалося в 1981 році з першого садового подрібнювачакрок за кроком розвинулося до повного асортименту садових інструментів, що відповідають професійним вимогам.


2007
Експансія триває - 2-й етап будівництва фірмового центру VIKING підійшов до кінцяЗавдяки розширенню центру передових технологій створені необхідні умови для подальшого просування на ринок в майбутньому.


2011
У квітні 2011 року д-р Петер Претч змінив на посаді керуючого компанією VIKING д-ра Ніколаса Штіль. Д-р Ніколас Штіль повернувся в концерн STIHL в м. Вайблінген (Німеччина).


Сьогодні
Новий девіз бренду VIKING - «З любов"ю до газону». VIKING є преміум-брендомвиробляє та продає газонокосаркитракториаераторисадові подрібнювачі та культиваториПостійне вдосконалення високоякісних виробів і хороший маркетинг в складі групи компаній STIHL дозволили VIKING зайняти лідируюче місце в області садових інструментів.