Фірмовий магазин
"STIHL"
(0362) 64-23-18, (096) 43-54-903
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Підготовка газонокосарки до тривалого зберігання
Підготовка газонокосарки до тривалого зберігання
08.09.2014

Як же почуває себе Ваша косарка взимку? Щоб наступної весни Ваш інструмент знову був у найкращій формі, необхідно дотримуватись декількох правил зберігання в холодну пору року.

Злийте залишки палива
Перед тривалим зберіганням, особливо взимку, необхідно спорожнити паливний бак. Причина: під час тривалого зберігання залишки палива втрачають свою здатність до займання - якщо залишити їх в паливному баці, навесні можуть виникнути проблеми з запуском двигуна. Якщо після останнього підстригання газону в паливному баку залишилось небагато палива, рекомендуємо дати газонокосарці попрацювати на холостому ходу доки двигун сам не зупиниться.

Перевірка рівня мастила
Перед зтривалим зберіганням необхідно перевірити рівень мастила. Причина: інструмент і двигун завжди має бути в належному робочому стані. Покажчик рівня мастила слугує для контролю, що внутрішні деталі двигуна, що потребують мастила для запобігання зношуванню та корозії завжди були змащені. За необхідності слід замінити мастило (самостійно або звернувшись за допомогою до офіційного дилера VIKING). При цьому обов'язково дотримуйтесь вказівок наведених в інструкції з експлуатації Вашої газонокосарки.