Фірмовий магазин
"STIHL"
(0362) 64-23-18, (096) 43-54-903
gospodar.rv.ua@gmail.com Новини Корисна інформація Контакти

Фірмовий магазин "STIHL

Консультації по телефонам

gospodar.rv.ua@gmail.com
Продукція STIHL
Головна / Корисна інформація / Догляд за високими кущами
Догляд за високими кущами
08.09.2014

Для всіх, хто доглядає за живоплотом чи окремими кущами, незамінним є зручний інструмент, правильно підібраний для Ваших умов. Мотоножиці допоможуть надати Вашим кущам та живплоту нової форми. Не важливо, чи це підрізання живоплоту, висота котрого сягає рівня грудей, чи надання форми високим кущам. Далі Ви дізнаєтесь, як правильно формувати живопліт і підстригати кущі.

Живі огорожі середньої висоти

Розроблені спеціально для догляду за парками та скверами, садові мотоножиці, чудово підходять для використання на приватній садовій ділянці. Вони чудово проявляють себе, перш за все там, в підстриганні низьких та середніх огорож, такяк їх маневреність дозволяє забезпечити найвищу точність. За допомогою садових мотоножиць можна зробити складну фігурну стрижку.

Потужні садові ножиці з бензиновим двигуном забезпечують свободу рухів без меж. Навіть без сітьового кабелю вони перевершують всіх там, де необхідна потужність та висока якість стрижки. Електричні садові ножиці оснащено електродвигуном зі зниженим рівнем шуму та чудово підходять для використання поблизу жилих домів.

Бокове (вертикальне) підрізання живоплоту

Дуговими рухами, використовуючи обидві ріжучі боки ножа живопліт підрізається збоку, у вертикальній площині.

Підрізання верхньої частини живих огорож

Під час підрізання верхньої площини кущів ріжуча гарнітура рухається горизонтально з кутом від 0° до 10°. Якщо використовувати серповидні рухи, обрізки видалятимустья з огорожі.


Високий живопліт

Для всіх завдань, де потрібна більша дальність дії інструменту, підійдуть подовжені мотоножиці… Вони є ідеальним доповненням до класичних садових мотоножиць, тому що вони мають більший радіус дії. Це дозволяє швидше і з комфортом обрізати високі або дуже широкі огорожі, а також підрізати кущі та живоплоти, що ростуть за перешкодами, що обмежують доступ до них.

Крім того, можна відмовитись від платформ, адже подовжені мотоножиці дозволяють працювати стоячи на землі. Для роботи над головою або на відстані більшість подовжених ножиць можуть згинатись під кутом, налаштовуватись індивідуально користувачем.

Стрижка верхньої частини високого живоплоту

Вигнута ножова траверса дозволяє легко підстригати огорожі навіть вищі за зріст людини.

Підстригання верхньої частини огорож на відстані

Подовжені мотоножиці дозволяють легко підстригати кущі, розташовані за перешкодами, що обмежують доступ до них.

Бокове вертикальне обрізання живоплоту на відстані

При вертикальному обрізанні живоплотів на відстані встановлюється підходящий кут для ножової траверси. На близькій відстані слід працювати прямою ножовою траверсою.

Формування рослин для живоплоту

Після посадки живоплоту вкрай важливо надати ще молодим рослинам потрібної форми. При цьому основні паростки не слід обрізати, поки живопліт не виросте до потрібної висоти. Інші паростки підрізаються наполовину. Щоб уникнути "облисіння" нижніх гілок, слід підстригати живопліт у формі трапеції. У іншому випадку нижня частина живоплоту буде отримувати надто мало світла.

Догляд і підстригання живоплоту

Регулярний догляд за живоплотом просто необхідний. При цьому рекомендується натягувати струни, щоб добитись рівних ліній. Якщо живопліт все ж втрачає форму, часто допомагає тільки сильне обрізання гілок. Однак слід зважати на тип рослини що піддається підрізанню, оскільки деякі види рослин погано переносять таку обробку. Особливо чутливі до цього хвойні види рослин.

Обрізання вічнозелених рослин здійснюють зимою - не в період вегетації. На початку серпня обрізання виконують повторно. Вибирайте момент, щоб не заважати птахам виводити пташенят.

Вічнозелені та хвойні рослини слід обрізати перед тим, як вони пустять паростки, а саме навесні або ще восени. Після підрізання зменшується лише кількість нових, однорічних бруньок, щоб решта бруньок могли дати паростки. Таким чином, формується густе розгалуження і зовнішній вигляд із щільною поверхнею.


Ідеї для контурних кущів

Formsträucher

Formsträucher

Formsträucher